Poznávací letecký zájazd Rím

Poznávací letecký zájazd Rím, Taliansko, Rím, 8.5.2014, raňajky
Číslo zájazdu: 17218341

Poznávací letecký zájazd Rím

Taliansko » Rím

HotelTermín:

8.5.2014 - 11.5.2014
Ďalšie termíny

Stravovanie:

raňajky

Typ

eurovíkend

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

letecky Košice

letecky Košice

Cena od:

492,09 € (Konečná cena)


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tuInfo

Popis hotela

TERMÍN ZÁJAZDU: 28.08.-31.08.2014

Program:
1. DEŇ |
transfer z Košíc do Budapešti, prílet do Ríma v dopoludňajších hodinách, spoločný transfer do hotela, ubytovanie v hoteli  v širšom centre mesta, voľno.
2. DEŇ | raňajky formou švédskych stolov, prehliadka Ríma  s miestnou sprievodkyňou – 1.časť: Kolosuem, Circus Maximus, Forum Romanum, Kapitol. Benátske námestie, Pamätník Vittorio Emanuelle, Panteon, Piazza Navona, Fntana di Trevi a pod. v závislosti na čase  popoludní voľno,nocľah.
3. DEŇ | raňajky formou švédskych stolov, pokračovanie v prehliadke mesta, metrom presun do Vatikánu – prehliadka baziliky a námestia sv. Petra, Anjelský hrad (exteriér), možnosť návštevy Vatikánskych múzeí, popoludní individuálne voľno a prehliadky mesta, resp. nákupy,nocľah.
4. DEŇ | raňajky, dopoludnia voľno, spoločný transfer na letisko, v popoludňajších hodinách odlet z Ríma.

Približný odhad vstupného: cca 40 € 

CK si vyhradzuje právo na operatívne zmeny programu a poradia navštívených miest. Platí podmienka minimálneho počtu účastníkov.

Cena zahŕňa

transfer Košice – letisko Budapešť – Košice, obojsmerná letenka Budapešť – Rím – Budapešť, transfer z letiska do hotela a späť, 2 ks batožiny v cene letenky (1 ks na palubu, 1 ks do batožinového priestoru), 3 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, sprievodca CK, program (bez vstupov), DPH.

 

Cena nezahŕňa
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 1,90 € / osoba / deň
- komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,40 € / osoba / deň
- príplatok za jednoposteľovú izbu: 89 € / pobyt
- letiskové a servisné poplatky: 129,00 € / osoba
- povinný príplatok na mieste: pobytová taxa  2,- €/osoba/noc (platí sa v hotovosti na recepcii hotela).
- vstupné cca 40,00 €

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Počet dospelých:
Počet detí:
Kalkulácia
Cena celkom:
0
0
0


Kontaktné údaje objednávateľa Položky označené hviezdičkou sú povinné (*).
Meno: (*)
Priezvisko: (*)
Telefón: (*)
E-mail (*)
Ulica, č.p.:
Mesto:
PSČ:
Štát:
 
 
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
 
Poznámka:
Napíšte tento rok (*)

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

CK