Meškal Vám let?

Cestovná agentúra TIMATOUR v spolupráci so spoločnosťou Click2Claim Vám ponúka možnosť zdarma overiť nárok na finančnú kompenzáciu za oneskorený alebo zrušený let.

Click2Claim sa profesionálne zaoberá vymáhaním finančných kompenzácií od leteckých spoločností a spoločne s našou cestovnou kanceláriou pomôžeme aj Vám.

Podľa európskej legislatívy máte v daných prípadoch nárok na kompenzáciu vo výške 250 - 600 EUR v závislosti na dĺžke letu. Povinnosť odškodnenie sa vzťahuje aj na charterové lety.

Finančný nárok na kompenzáciu môžete uplatniť až 36 mesiacov spätne.

Spoločnosť Click2Claim rieši nasledujúce typy nepravidelností:

zrušenie letu
meškanie letu
presmerovanie letu
odmietnutie nástupu na palubu
zmeškanie náväzného letu

Príklad:

Slovenská rodina (2 dospelí a 2 deti) mala podľa cestovných pokynov odletieť z Malagy v Španielsku charterovú linkou o 01:05. Lietadlo malo technickú poruchu. Čakanie na náhradné lietadlo spôsobilo výslednej meškanie 4,5 hodiny. Aj keď podľa podmienok cestovnej zmluvy je prvý a posledný deň zájazdu určený na prepravu, letecký dopravca nedodržal letový poriadok pre túto charterovú linku a cestujúci môžu uplatniť v súlade s Nariadením (ES) 261/2004 nárok na odškodnenie vo výške 1600 eur.

Ak ste mali na svojom lete problém s výrazným oneskorením, zrušením alebo presmerovaním letu, stačí iba vyplniť jednoduchý on-line formulár.

 

PODAŤ On-line žiadosť