Pár slov o agentúre...

Vážení  klienti,

vitajte na internetovej stránke CA Timatour spol. s r.o.. Cestovná agentúra pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996. Za toto obdobie sme zabezpečili dovolenky, letenky, ubytovania do celého sveta mnohým spokojným klientom.

Spolupracujeme s renomovanými slovenskými, ale aj zahraničnými cestovnými kanceláriami, ktoré sú poistené proti úpadku. Starostlivo vyberáme svojich obchodných partnerov.

  • V našej ponuke nájdete dovolenky – pobytové zájazdy, ktoré sú organizované chartrovou autobusovou alebo leteckou dopravou z každého mesta SR – Bratislava, Banská Bystrica... ale tiež Košice, Prešov Poprad....
  • V poslednom období sa stali veľmi obľúbenými zájazdy na poslednú chvíľu tzv. Last Minute. Vhodné sú pre malé skupiny 2-4osoby, avšak tí, ktorí si potrpia na kvalitné ubytovanie a chcú si vybrať z väčšej ponuky odporúčame kúpu dovolenky včas a využitie zliav v rámci tzv. First momentov.
  • V ponuke sa nachádzajú obľúbené letoviská v Európe ale aj exotické pláže v Ázii, Afrike, južnej Amerike a živé mestá v USA.
  • Pre vyznávačov aktívnych dovoleniek ponúkame zimné lyžovačky, pre golfistov najznámejšie zelené ihriská vo svete.
  • Spolupracujeme aj s kanceláriami, ktoré majú v ponuke široký výber poznávacích zájazdov.

 

Ďakujeme za dôveru a prajeme Vám „ Viac zážitkov – viac oddychu!"

Ing. Kristína Keherová
Konateľka spoločnosti

 

Spoločnosť je zapísaná v OR OS Košice I                            
Vložka číslo 11318/V, Oddiel Sro

IČO 36 195 235  DIČ 2021509633

Bankové spojenie:
Tatrabanka a.s.; č.ú.:2924871411/1100
Slovenská Sporiteľňa a.s.;  č.ú.:5048087638/0900