Detail štátu

Thajsko Thajsko - transparent

Ponúkame 216 ubytovacích kapacít za cenu 734 € - 12 028,91 €.

Destinácia:

Rajské Thajsko! Priamou cestou do raja? Stačí nasadnúť do lietadla, po 15 hodinách letu vystúpiť a ovanie vás tropická horúčava a vy budete vedieť, že ste dorazili do krajiny úsmevov.

Ideálne obdobie na návštevu tejto exotiky je od novembra do júna. "Žiadne osemdňovky, poprosíme." Odtiaľto sa totiž odchádza neľahko a po týždni sa práve začínate cítiť na vrchole blaha.

Najväčší ostrov v Andamskom mori je s pevninou spojený slávnym Mostom milenecov. Obľúbenou destináciou turistov je predovšetkým pre azúrové more, biele pláže, hory i palmové háje. To je Phuket alebo "Perla juhu." Phuket je ideálnym miestom pre, mierne povedané, milovníkov nočného života. Plávajúci trh je jedna z thajských špecialít. Thajská kuchyňa, jedna z najlepších na svete, je plná čerstvých korenín, kokosového mlieka alebo citrónovej šťavy. Hneď po stánkoch s občerstvením a reštauráciách sú v uliciach najpočetnešie zastúpené masážne salóny. V masírovaní tiel patrí tento národ medzi profesionálov, no ešte v niečom sú neprekonateľní - v zákazkovom šití.

Výlety na ostrovy preslávené americkými filmami - ostrov Ko Khao Phong Kan (ostrov Jamesa Bonda); súostrovie Phi Phi ( pláž Maya Bay známa z filmu Pláž s Leonardom Di Caprio).

 

 

Výsledky hľadania

ďalšie ponuky >